€ 1890 € +zakwaterowanie

Niemcy praca fizyczna od zaraz jako żywa maskotka bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: lipiec 20, 2018 04:54

Propozycja podjęcia tymczasowego zatrudnienia w Berlinie jako żywa maskotka. Od zaraz ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Żywa maskotka – pracownik fizyczny

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Berlin, Niemcy

Pensja: 1890 euro brutto miesięcznie – dokładniej 11,25 euro brutto na godzinę pracy

Liczba wakatów: 3 – uwaga, jest to rekrutacja uzupełniająca, kilku Polaków jest już na miejscu

Zakres zadań:

  • pracownik otrzyma specjalny strój i będzie odpowiedzialny za rozdawania ulotek, zabawianie klientów – głównie dzieci
  • obowiązkiem będzie praca przy różnego rodzaju eventach

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • umiejętność pracy z ludźmi – szczególnie z dzieciakami
  • mile widziana będzie znajomość języka niemieckiego
  • dyspozycyjność od zaraz
  • komunikatywność, umiejętność kulturalnego wychodzenia z inicjatywą do klientów

Zapewniamy:

  • wsparcie rezydenta Polaka
  • pracę po 7 godzin dziennie
  • umowę zgodną ze standardami niemieckimi obowiązującą do końca września 2018
  • bezpłatne zamieszkanie
  • zorganizowane przejazdy pomiędzy pracą a zamieszkaniem

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem na adres:

  • neuearbeit@berlin.com

Prosimy o wpisanie do tytułu wiadomości: „Niemcy praca fizyczna na wakacje 2018 – żywa maskotka, Berlin/08/2018″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-fizyczna-praca-w-niemczech-bez-jezyka-jako-zywa-maskotka-berlin/

ID ogłoszenia: 2905b50ce334bd62