€ do ustalenia

Niemcy praca fizyczna dla par wykładanie towaru w sklepie bez języka Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: lipiec 21, 2015 23:45

Sklep z Kolonii zatrudni pracowników fizycznych przy wykładaniu towaru i kontroli jakości. Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez znajomości języka dla par.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Kolonia

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Głównym zadaniem będzie dbanie o porządek towarów na półkach. Pracownik będzie wykładał produkty, kontrolując daty ważności.
  • Inne zadania np. przygotowywanie ekspozycji tematycznych, zdejmowanie produktów uszkodzonych.
  • Po swojej pracy, osoba zatrudniona będzie sporządzała raporty odnoście przeprowadzonych zadań.
  • O wszelkich nieprawidłowościach należy informować na bieżąco kierownika zmiany.

Oczekiwania:

  • sprawność fizyczna
  • zorganizowanie
  • zdolność logicznego myślenia
  • obowiązkowość
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego będą mile widziane

Oferujemy:

  • zatrudnienie dla par
  • możliwość zatrudnienia na stałe
  • umowa o pracę zgodna z niemieckimi normami
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • pomoc z znalezieniu kwatery

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Wykładanie towaru, Kolonia” należy przesłać na podany poniżej adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 96755ae1c8118244

1 odpowiedź na “Niemcy praca fizyczna dla par wykładanie towaru w sklepie bez języka Köln”

  1. Witam serdecznie, na podany adres wysalismy wraz z mezem CV, posiadamy doswiadczenie w ciezkiej pracy, 2 lata mieszkalismy w niemczech, znajomosc jezyka: ja- bardzo dobry, meza- komunikatywny.
    Prosimy o kontakt
    Patrycja i Najeh