€ 1680 euro/mc brutto

Niemcy praca fizyczna dla par w sklepie bez znajomości języka wykładanie towaru Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Sierpień 19, 2016 3:21 am

Dam fizyczną pracę w Niemczech dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie w sklepie wielkopowierzchniowym z Hamburga dla par przy wykładaniu towaru na półki.

Stanowisko: Pracownik sklepowy

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Pensja: 1680 euro miesięcznie brutto

Opis stanowiska pracy:

  • praca w sklepie z Hamburga w systemie zmianowym
  • pracownik będzie zajmował się uzupełnianiem towarów na półkach, sprzątanie artykułów wystawowych, zmienianiem cen, ustawianiem promocji
  • obowiązkiem będą również drobne prace magazynowe związane z porządkowaniem, rozładunkiem, załadunkiem i rozmieszczaniem towarów na magazynie
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • szybkość, sprawność fizyczna
  • odpowiedzialność, zaangażowanie, spostrzegawczość
  • punktualność
  • umiejętność do pracy zespołowej
  • duża samodzielność
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • posiadanie lub brak problemów w założeniu konta walutowego

  • pracę na podstawie niemieckiej umowy wraz z ubezpieczeniami, składkami oraz wszelkimi świadczeniami socjalnymi
  • wsparcie przy zmianie miejsca zamieszkania
  • przeszkolenie
  • pomoc w dopełnieniu spraw formalnych na miejscu
  • odpłatne zakwaterowanie – dla par 2 osoby pokój to koszt 250 euro, natomiast pokój jednoosobowy dla singli to koszt 180 euro miesięcznie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem prosimy o przesłanie wiadomości zatytułowanej: „fizyczna-w-wsklepie09/16″ wraz z dokumentami aplikacyjnymi na adres:

  • dringende@europe.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-fizyczna-praca-w-niemczech-hamburg-bez-znajomosci-jezyka-wykladanie-towaru-w-sklepie/

ID ogłoszenia: 51757b60e4ec7a6a