€ 1480 euro brutto/mc

Niemcy praca fizyczna dla par bez znajomości języka przy sortowaniu odpadów Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 12, 2016 05:44

Atrakcyjna oferta fizycznej pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka przy recyklingu. Ogłoszenie z Kolonii przy sortowaniu odpadów na linii. Pracodawca oferuje zakwaterowanie odpłatne na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Zarobki: 1480 euro brutto miesięcznie

Zadania:

  • praca w pozycji stojącej przy taśmie
  • pracownik ręcznie sortuje – rozdziela odpady

Wymagania:

  • wytrzymałość na warunki pracy w sortowni
  • gotowość do wykonywania pracy fizycznej
  • brak nałogów
  • chęć i gotowość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • wysoka odpowiedzialność
  • możliwość pracy zmianowej
  • umiejętność pracy w zespole

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w systemie zmianowym
  • wdrożenie i gruntowne szkolenie z zakresu BHP
  • odzież roboczą wraz z porządnymi butami i rękawicami

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Niemcy praca dla par przy recyklingu, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 9705733c2ae36c73

1 odpowiedź na “Niemcy praca fizyczna dla par bez znajomości języka przy sortowaniu odpadów Kolonia”

  1. MARCIN SZEWCZYK na maj 20, 2016 @ 11:55

    Witam.
    Mam na imię Marcin lat 38.
    Jestem zainteresowany podjęciem u państwa pracy na wyżej wymienione stanowisko.
    Mógłbym podjąć pracę od zaraz.
    Posiadam doświadczenie w sortowni – recyklingu.
    Mam wszystkie niezbędne szczepienia do wykonywania tej pracy.
    Pracowałem na dziale
    – szkło
    – zmieszane
    – makulatura
    – pet
    Posiadam aktualną książeczkę sanitarno epidemiologiczną.
    Podstawowy kurs języka niemieckiego (1A) , podstawowy kurs języka angielskiego .
    Jestem osobą nie palącą i bez nałogów.
    Potrafię pracować w zespole jak i samodzielnie.
    Jeśli jesteście państwo zainteresowani moją kandydaturą uprzejmie proszę o kontakt na e-mail kruk-*1978-1978@o2.pl