€ 8,90 euro brutto/h + zamieszkanie

Niemcy praca fizyczna bez znajomości języka od zaraz sortowanie odzieży Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: luty 18, 2016 04:00

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy sortowaniu odzieży używanej dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Oferta z Dortmundu dla Polaków z zorganizowanym zamieszkaniem.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Dortmund, Niemcy

Zarobki: 8,90 euro brutto na godzinę

Zadania:

  • Rozdzielanie odzieży używanej z podziałem na te w dobrym stanie, do recyklingu i utylizacji. Praca będzie odbywała się przy taśmie produkcyjnej.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • samodzielność, dobra kondycja fizyczna
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdolności manualne
  • niewymagana znajomość języka niemieckiego
  • szybkie tempo pracy
  • dobry wzrok
  • samodzielność ale równocześnie zdolność pracy w grupie

Zapewniamy:

  • darmowe zamieszkanie zorganizowane przez pracodawcę
  • pracę od zaraz na umowie niemieckiej
  • ubezpieczenie pracownicze
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • dobre warunki

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: “Sortowanie odzieży używanej, Dortmund” prosimy przesłać z CV oraz LM na adres:

arbeiteinstellen@job4u.com
źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-od-zaraz-bez-jezyka-dortmund-sortowanie-odziezy/

ID ogłoszenia: 91856c370c020298

3 komentarze na “Niemcy praca fizyczna bez znajomości języka od zaraz sortowanie odzieży Dortmund”

  1. zdzislaw w na luty 24, 2016 @ 18:24

    Witam jestem zainteresowany oferta pracy jesli panstwu odpowiada moja osoba prosze o kontakt. 722-212-694. Pozdrawiam

  2. Marcin83 na luty 24, 2016 @ 21:18

    Jestem zainteresowany ofertą, proszę o kontakt 573-237-881 lub email widera_marcin@o2.pl

  3. barbara kalbarczyk na luty 26, 2016 @ 21:36

    witam jestem zainteresowana wasza ofertą pracy proszę o kontakt e-mail lub telefoniczny 609565722