€ 8,50 euro brutto/h

Niemcy praca fizyczna bez języka dla par Dortmund sortowanie odzieży używanej

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: kwiecień 30, 2015 00:21

Aktualnie oferujemy podjęcie pracy w Niemczech przy sortowaniu odzieży używanej na taśmie produkcyjnej. Zatrudnienie z Dortmundu bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Sortowacz odzieży

Miejsce zatrudnienia: Dortmund, Niemcy

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • Pracownik zobowiązany będzie do ręcznego sortowania odzieży używanej przy taśmie produkcyjnej.
  • Osoba zatrudniona będzie musiała rozdzielać ubrania zgodnie z kluczem.

Oczekiwania:

  • niewymagana znajomość języka niemieckiego
  • brak problemów zdrowotnych, szczególnie w kwestii alergii i uczuleń
  • zdrowe płuca
  • zakaz palenia
  • zwinność, dobra kondycja
  • prawo jazdy kat.B oraz własny samochód
  • dynamiczne tempo pracy
  • umiejętność wypracowywania dziennych norm

Oferujemy:

  • pracę wyłącznie dla par
  • zapewnione miejsce zamieszkania w cenie ok 150 euro/osoba
  • odzież robocza
  • szkolenie wprowadzające oraz z zakresu BHP
  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna na miejscu

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: Sortownia/06/15

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg
Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 919553e82b1ab018

6 komentarzy na “Niemcy praca fizyczna bez języka dla par Dortmund sortowanie odzieży używanej”

  1. Witam serdecznie poszukujemy pracy jako para jestesmy bardzo zainteresowani ta oferta pracy prosze o kontakt tel.0048 881419111

    pozdrowienia

    Dariusz i Dorota

  2. ferdynand. na maj 2, 2015 @ 22:53

    Witam. Jestem zainteresowany taka praca Posiadam sam.osób.jestem nie karany.Proszę o katakt mój nr. tel.+48721875915.Pozdrawiam.

  3. Witam również jestem zainteresowany tą ofertą proszę o odp na emeila bądz tel 661-584-073 pozdrawiam

  4. Bartosz na maj 9, 2015 @ 14:32

    Witam, ja i moja dziewczyna jesteśmy zainteresowani, osoby bez nałogów, pracowite i sumienne. Proszę o kontakt tel. 510248793 lub drogą email.

  5. Matios885 na maj 10, 2015 @ 17:16

    Witam jesteśmy chętni do tej pracy nawet teraz prosimy o kontakt +48 725 453 973

  6. Witam pilnie proszę o kontakt jesteśmy zainteresowane wraz z mamą tą pracą jesteśmy w stanie zacząć prace w każdej chwili proszę o kontakt 015218971306