€ 8,80 euro brutto/h

Niemcy praca dla par pakowanie pralinek bez znajomości języka Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 16, 2015 06:50

Aktualna oferta pracy w Niemczech na produkcji przy pakowaniu czekoladek. Zatrudnienie w Düsseldorfie dla par bez znajomości języka niemieckiego na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz czekoladek

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Zarobki: 8,80 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska:

  • Do zadań należy pakowanie ręczne czekoladek na taśmie produkcyjnej. Zadania będą wykonywane w szybkim tempie. Osoba zatrudniona odpowiada za kontrolę jakości każdej pralinki i odrzucanie tych nie spełniających wymogów produkcyjnych.

Oczekiwania:

  • sumienność, skrupulatność
  • duże zaangażowanie
  • wysoka sprawność fizyczna – praca wykonywana będzie w pozycji wymuszonej po 8 godzin dziennie
  • brak problemów ze zdrowiem
  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
  • schludność
  • mile widziane osoby w pełni mobilne

Oferta:

  • zapewnione szkolenie wprowadzające
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech dla par
  • pomoc w zorganizowaniu kwatery w uczciwej cenie na terenie Düsseldorfu – ok 250 euro od pary

Aplikacja:

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych za pomocą poczty elektronicznej.

Adres kontaktowy: ganztagsberuf2016@eclipso.de

w nagłówku koniecznie prosimy wpisać numer referencyjny – pakowanieczekoladek01/11/15

ID ogłoszenia: 93564954ffd8dcf

13 komentarzy na “Niemcy praca dla par pakowanie pralinek bez znajomości języka Düsseldorf”

  1. dzień dobry jestem zainteresowana państwa pracą proszę o kontakt ponieważ nie mogę do państwa wysłać maila
    Z góry dziękuję

  2. Katarzyna Wieczorek na listopad 16, 2015 @ 12:56

    Witam serdecznie. Niestety na podany adres nie można wysłać wiadomości. Jesteśmy gotowi podjąć pracę nawet od jutra (2 pary), jesteśmy w pełni mobilni, zaangażowani w pracę, wszyscy mamy doświadczenie w pracy za granicą. Bardzo prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny: 0031645325165 Pozdrawiam Katarzyna Wieczorek.

  3. Witam
    Oboje z mężem jesteśmy gotowi do podjęcia tej pracy,ja słabo znam język Niemiecki,ale
    dość dobrze znam Angielski i biegle znam Rosyjski,mam prawo jazdy.
    Proszę o odpowiedż.
    Pozdrawiam
    Z poważaniem
    Teresa

  4. 93564954FFD8DCF -pakowanieczekoladek01/11/15 na listopad 18, 2015 @ 00:10

    Witamy.
    Razem z mężem jesteśmy zainteresowani waszą ofertą pracy.
    Jesteśmy młodymi i energicznymi ludźmi gotowymi do pracy
    od zaraz nawet na dłuższy okres.
    Oboje posiadamy prawo jazdy kat. B.
    Chętnie uczymy się nowych rzeczy .
    Bardzo zależy nam na podjęciu tej pracy.
    Prosimy o szybką odpowiedź.
    Pozdrawiamy

    Marzena i Alekos Goryccy
    tel.+48 737 719 992

  5. WItam. Wraz z mężem poszukujemy pracy za granicą. Próbowaliśmy aplikować do Państwa poprzez e – mail, jednak nie można wysłać do Państwa wiadomości. Prosimy o kontakt.

  6. Witam! Jestesmy z żona bardzo zainteresowani wyjazdem Posiadamy swoj samochod Mozemy wyjechac od zaraz Posiadamy tez zaswiadczenie o niekaralnosci Mowimy komunikatywnie po niemiecku i bardzo dobrze po angielsku Pozdrawiam!

    Wir sind uber Ihnen Angebot sehr interessiert. Wir konnen ab sofort nach Deutschland fahren
    Auch haben Wir eigene Auto. Danke schon.

    +48 730 488 919

  7. witam , jestem zainteresowana oferta . spełniam wszystkie wskazane wymagania.
    Niestety gmail odrzuca wysyłane wiadomosci na podaną przez Państwa pocztę – brak takiego odbiorcy.
    mój nr 01521 5341139

  8. Spelniamy z żona wszystkie kryteria plus jezyk niem i ang. Wieloletnie doswiadczenie w produkcji Gotowi od zaraz do wyjazdu swoim samochodem Posiadamy tez ksiazeczke sanepid. Prosze o kontakt +48 730 488 919

  9. Mloda para: na listopad 19, 2015 @ 22:10

    Wraz z chlopakiem jestesmy bardzo zainteresowani ta oferta ale niestety nie mozemy wyslac meila. Jestesmy mlodzi,ambitni,gotowi do codziennej 8 godzinnej pracy,mamy mozliwosc przyjechania swoim autem bardzo prosimy o odpowiedz. Nr. Telefonu 733502540

  10. Doswiadczona na produkcji szybka dokladna podejme prace moj tel 695746028

  11. Pakowanie czekoladek 01/11/15 na listopad 23, 2015 @ 17:09

    Witam razem z kolegą jesteśmy zainteresowani podjęciem stałej pracy w Niemczech. Jestem brygadzista działu pakowanie znam zasady BHP, BRC, HACCP. Proszę o kontakt telefoniczny 0048 781299867.

  12. Pakowanie czekoladek 01/11/15 na listopad 23, 2015 @ 17:11

    Witam razem z kolegą jesteśmy zainteresowani podjęciem stałej pracy
    Jestem brygadzista działu pakowanie znam zasady BHP BRC HACCP. Mamy swój samochód. Proszę o kontakt telefoniczny 0048 781299867.

  13. Pakowanie czekoladek na listopad 23, 2015 @ 17:19

    Witam z narzeczonym bardzo jesteśmy zainteresowani ta praca w mamy doświadczenie przy pakowaniu Ilprodukcji to nr tel 722157150