€ 1840/mc brutto

Niemcy praca dla par na produkcji kosmetyków bez języka od zaraz Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 17, 2018 02:47

Propozycja pracy w Niemczech dla par na produkcji kosmetyków do pielęgnacji ciała i włosów. Zatrudnienie od zaraz w Dortmundzie bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji kosmetyków

Liczba miejsc: 6

Rozpoczęcie pracy w Niemczech: od zaraz

Miejscowość: Dortmund, Niemcy

Zarobki: 1840 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w fabryce zajmującej się produkcją kosmetyków pielęgnacyjnych – różnego rodzaju balsamów, szamponów, odżywek, żeli itp.
  • osoba zatrudniona przez pierwsze 3 dni przechodzi szkolenie pracownicze i po nim będzie przydzielana do pracy zgodnie ze swoimi predyspozycjami

Oczekiwania:

  • przykładanie się do obowiązków
  • gotowość do pilnego wyjazdu
  • możliwość wykonywania zadań powtarzalnych
  • dokładność
  • pełne zaangażowanie
  • samodzielność

Zapewniamy:

  • wsparcie przy dopełnianiu spraw w urzędach, pomoc przy otwarciu konta w banku
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy próbnych w oparciu o umowę niemiecką
  • dla pracowników najlepszych możliwość przedłużenia umowy na stałe
  • wdrożenie w obowiązki i szkolenie zapewnione w języku polskim

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie aktualnych dokumentów aplikacyjnych w postaci CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. nu/a/03/18

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-praca-w-niemczech-bez-jezyka-produkcja-kosmetykow-od-zaraz-dortmund/

ID ogłoszenia: 3545aabb77c483a2