€ 1750 euro brutto/mc

Niemcy praca dla par na produkcji jogurtów bez znajomości języka Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Październik 20, 2016 5:57 am

Producent jogurtów oraz serków homogenizowanych z siedzibą w Monachium oferuje zatrudnienie dla par. Niemcy praca na produkcji dla osób bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik na produkcji
Pensja: 1750 euro brutto miesięcznie
Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Zakres zadań:

  • głównym obowiązkiem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie kontrola gęstości każdej partii jogurtów oraz serków homogenizowanych
  • pracownik zajmować się będzie również obsługiwaniem maszyn oraz wprowadzaniem danych liczbowych do raportów

Wymagania:

  • umiejętność efektywnego zarządzania czasem pracy
  • wysoka odpowiedzialność
  • przykładanie się do zadań
  • duża dokładność
  • profesjonalizm
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji żywności

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego managera na miejscu
  • odpłatne zakwaterowanie – 300 euro od pary i 200 euro od osoby
  • zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • ubezpieczenie pracownicze
  • pracę na podstawie umowy zgodnej z niemieckim prawem pracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy prosimy o przesłanie CV oraz LM wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na poniżej podany adres kontaktowy:

  • zuver@consultant.com z dopiskiem: „produkcja-jogurtów/10/2016″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-dla-par-bez-jezyka-na-produkcji-serkow-monachium/

ID ogłoszenia: 1015808365c55153

3 Odpowiedzi na “Niemcy praca dla par na produkcji jogurtów bez znajomości języka Monachium”

  1. Jesteśmy zainteresowani państwa oferto jest nas 2 pary proszę o kontaktowy telefon to jest do nas 15166775810

  2. PRODUKJA JOGURTOW / 10/2016
    Jestesmy wraz z mezem waldemarem zainteresowani oferta pracy przy produkcji jogurtow i serkow.
    kontakt przez maila : waldi.broda.56@gmail.com
    pozdrawiay Lidia oraz Wldemar Bartczak.

  3. basia.olejniczak na Październik 30, 2016 @ 8:00 pm

    Dobry wieczor jestem zainteresowana +31 683060823 lub mój mąz +48693004389