€ 8,19 brutto

Niemcy praca dla par na magazynie pakowanie zamówień bez języka Bochum

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bochum
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: sierpień 2, 2014 00:25

Hurtownia AGD w Bochum poszukuje 2 pary do pracy w Niemczech przy zbieraniu i pakowaniu zamówień na magazynie. Nie wymagana znajomość języka niemieckiego – wystarczy znajomość podstawowych zwrotów i liczebników do 100.

Stanowisko: pakowacz – magazynier
Miejsce pracy: Bochum
Zarobki: 8,19 euro brutto za godzinę
Liczba miejsc: 4 (2 pary)

Zadania:
– zbieranie zamówień na magazynie
– pakowanie, układanie towaru na paletach
– przygotowanie do wysyłki (zabezpieczanie, etykietowanie)

Wymagania:
– znajomość liczebników niemieckich do 100
– mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy magazynowej
– szybkość, dokładność, niezawodność
– umiejętność współpracy w grupie
– preferowane pary dysponujące samochodem

Oferujemy:
– zakwaterowanie wspólne w mieszkaniu 2-pokojowym dla dwóch par (koszt 250 euro od pary)
– atrakcyjne wynagrodzenie
– pomoc z aklimatyzacją w Niemczech
– wsparcie przy wszelkich sprawach natury formalnej w Niemczech

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: ls/029/14

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg
Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 67853dc2ac0bd738

3 komentarze na “Niemcy praca dla par na magazynie pakowanie zamówień bez języka Bochum”

  1. WITAM JESTEM ZINTERESOWANY OFERTA PRACY JESTEM PRACOWNIKIEM SUMIENYM I BARDZO ZALEZY MI NA TEJ PRACY I MOIEJ DZIEWCZYNIE PROSZE O KATAKT DZIEKUJE Z GORY

  2. Witam, jestem zainteresowana ofertą pracy. Jestem pracowita i sumienna. Proszę o odpowiedź.
    Pozdrawiam
    Zosia

  3. 5517Grzegorz na styczeń 20, 2016 @ 13:54

    witam jestem zainteresowany oferta posiadam uprawnienia na wozek widlowy mieszkam w bochum 44866 kom 015213429758