€ 9,84 brutto/h

Niemcy praca dla par bez znajomości języka przy pakowaniu części samochodowych, Ilsenburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ilsenburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: minimum rok
  • Opublikowany: lipiec 20, 2018 04:50

Firma dystrybucyjna z Ilsenburg proponuje legalną pracę w Niemczech dla par bez znajomości języka przy pakowaniu i kontroli jakości części samochodowych. Zatrudnienie na minimum 12 miesicy z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu (odpłatnie).

Stanowisko: Pakowacz części samochodowych

Liczba miejsc do obsadzenia: 5 par

Miejsce zatrudnienia: Ilsenburg, Niemcy

Zarobki: 9,84 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w fabryce z Ilsenburg przy pakowaniu i przeprowadzaniu kontroli jakości części samochodowych

Wymagania:

  • możliwość przyjechania swoim autem + prawo jazdy kat.B
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • sumienność, zaangażowanie, pracowitość

Zapewniamy:

  • pracodawca pomaga zorganizować zakwaterowanie odpłatne
  • uczciwą stawkę godzinową w wysokości 9,84 euro brutto na godzinę
  • zatrudnienie na 12 miesięcy z opcją przedłużenia
  • umowę, która zostanie podpisana bez pośredników z pracodawcą

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesyłanie zgłoszeń z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem na adres:

  • cv@info-pl.de

Więcej informacji można uzyskać telefonicznie, dzwonić można pon – czw od 8 do 17 i w piątki od 9 do 15 pod numer:
666 017 064 / 666 015 872

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 9415b50fe8697e89