€ 1650 euro brutto/mc

Niemcy praca dla par bez znajomości języka produkcja kosmetyków Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 6, 2016 06:31

Możliwość zatrudnienia w Dreźnie dla par bez znajomości języka na produkcji kosmetyków. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób bez doświadczenia przy ustawianiu pustych opakowań na taśmę do maszynowego napełnienia.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Drezno
Płaca: 1650 euro brutto miesięcznie
Wakaty: 4

Zakres zadań:

  • praca manualna przy taśmie produkcyjnej, polegająca na ustawianiu pustych opakowań – głównie tubek – do napełnienia maszynowego
  • kontrola jakości
  • pakowanie

Wymagania:

  • pożądane zgłoszenia od par
  • zręczność, sprawność
  • rzetelność
  • solidność
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

  • na miejscu pomoc rezydenta
  • umowę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • dla najlepiej rokujących pracowników możliwość awansowania w strukturach firmy
  • zamieszkanie zorganizowane odpłatnie w wynajętym mieszkaniu, koszt miesięczny od pary to 250 euro, od pracownika 150 euro

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia pocztą elektroniczną. Wiadomość z aktualnym CV należy wysłać na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w nagłówku: „Pracownik na produkcji kosmetyków, Drezno″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/drezno-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-na-produkcji-kosmetykow/

ID ogłoszenia: 41257f5c61c6f14f

3 komentarze na “Niemcy praca dla par bez znajomości języka produkcja kosmetyków Drezno”

  1. jestem zainteresowany z kolega mój numer695556338

  2. Witam jesteśmy zainteresowani oferta, tel do kontaktu: 663502098

  3. Dzien dobry jestesmy zainteresowane z siostra 🙂 Prosze o kontakt 695968806