€ 1,100.00

Niemcy praca dla opiekunki starszej pani Marii z cukrzycą w Saarbrücken

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Saarbrücken
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Opublikowany: sierpień 29, 2015 23:52

Pani Maria w wieku 88 lat, mieszkająca w Saarbrücken potrzebuje opiekunki osoby starszej. Oferta pracy w Niemczech przy opiece nad seniorką, która cierpi na nadciśnienie, cukrzycę oraz nietrzymanie moczu.

WINCKLER PERSONAL Sp. z o.o. Sp. k. Agencja Pośrednictwa Pracy, specjalizująca się w zakresie rekrutacji na stanowisko opieki osób starszych na terenie Niemiec. Zdobyliśmy już zaufanie wielu klientów oraz kandydatów. Teraz czekamy na Ciebie!

Opieka. Pani Maria z cukrzycą – Saarbrücken

MIEJSCE PRACY: Niemcy, Saarbrücken
TERMIN ROZPOCZĘCIA: od zaraz

Poszukujemy opiekuna/opiekunki z dobrą/ komunikatywną znajomością jęz. niemieckiego (warunek konieczny) do starszej, samotnie mieszkającej Pani. Pacjenta lubi spędzać czas w ogrodzie.

Podopieczna jest w wieku 88 lat,
Waga ok 70 kg, Wzrost ok 154 cm,
Schorzenia: Ogólne osłabienie związane z wiekiem, Cukrzyca, Nadciśnienie, Nietrzymanie moczu,
Seniorka budzi się w nocy aby pójść do toalety (1-2 x),
Porusza się za pomocą balkonika, ma również do dyspozycji wózek inwalidzki. Potrzebuje asekuracji.
Przychodzi pielęgniarka 2 razy dziennie, w celu podania insuliny

WYMAGANIA:

Dobra/ Komunikatywna znajomość języka niemieckiego B1/B2 – WARUNEK KONIECZNY
Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi w Niemczech,
Predyspozycje do współpracy z osobą w podeszłym wieku – empatia, cierpliwość, wyrozumiałość,
Brak nałogów (palenie papierosów wyłącznie na zewnątrz).
Gotowość do podjęcia pracy na 2 miesiące.

OBOWIĄZKI:

Przygotowywanie posiłków,
Robienie zakupów,
Pomoc w ubieraniu i rozbieraniu oraz przy pielęgnacji,
Drobne prace domowe,
Ewentualnie drobne prace w ogrodzie ( np. podlanie kwiatków),
Wspólne spacery oraz rozmowy z podopieczną.

OFERUJEMY:

Legalne i stabilne zatrudnienie,
Odprowadzone składki do ZUSu, pełne ubezpieczenie,
Druk A1 poświadczający legalność zatrudnienia,
Kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ,
Miesięczne wynagrodzenie,
Zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie,
BEZPŁATNY TRANSPORT,
Pełna organizacja wyjazdu,
Stały kontakt z pracownikami firmy Winckler Personal, bądź z niemieckim koordynatorem.

KONTAKT Z BIUREM:

GODZINY PRACY: 9:00 – 17:00
Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k. , ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa
Opieka seniorów – Niemcy, tel.: (22) 631 11 55
E-mail: patrycja.gapa@wincklerpersonal.pl

Prosimy również o wysyłanie wiadomości SMS na nr 532 998 529 – ODDZWONIMY.
Więcej ofert pracy na terenie Niemiec znajdziesz na naszej stronie internetowej www.wincklerpersonal.pl

ID ogłoszenia: 99755dc50fdb8768