€ 1,500.00

Niemcy praca dla opiekunki osoby niepełnosprawnej do 30-letniego pana z Hanoweru

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hildesheim, Hanower
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Opublikowany: wrzesień 8, 2017 02:37

Nietypowe zlecenie dla opiekunki osoby niepełnosprawnej w rejonie Hanoweru. Praca w Niemczech przy opiece nad Panem w wieku 30 lat, który jest sparaliżowany po przebytym wypadku rowerowym.

Obecnie poszukujemy opiekunki gotowej do wyjazdu do pana z ok. Hildesheim i Hanoweru. Data wyjazdu jest otwarta- połowa lub koniec września. Mozliwosć wyjazdu na miesiąc.

Stawka 1500Euro netto w przypadku dobrego jezyka, prawa jazdy i ewentualnie referencji.

Podopieczny ma 30 lat (60 kg), jest osobą sparaliżowaną na skutek wypadku na rowerze 7 lat temu. Może poruszać tylko głową i ramieniem, ma niesprawne palce. Sam podopieczny porównuje siebie do bohatera filmu „Nietykalni”. Porusza się na wózku elektrycznym. Jest osobą sprawną umysłową i pomimo przeciwności losu, jest komunikatywny, otwarty i chce żyć normalnie. Pan jest fanem muzyki reggae, uwielbia kwiaty (uczył się jako ogrodnik)– w jego pokoju, jak również na zewnątrz domu jest bardzo dużo roślin. Hoduje również gekony (jeśli opiekunka się boi, nie musi ich karmić, mogą być zamknięte w terrarium). Pan nie jest w stanie sam jeść, należy podawać mu pokarmy i picie. Aby zachować resztki samodzielności ma specjalne uchwyty na szczoteczkę do zębów lub na telefon. Chętnie komunikuje się przez Whatsapp, Skype i Facebooka. Lubi spędzać czas z przyjaciółmi, chętnie urządza grille, jeździ do pubów, na koncerty.
Obowiązki

Prowadzenie domu: gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie, podlewanie kwiatów i robienie zakupów.
Opieka: pomoc w myciu, ubieraniu, jedzeniu, pielęgnacji włosów (pan ma dredy), korzystaniu z toalety (pan ma też zakładane pielucho majtki), transferze na wózek inwalidzki (jest Lift), przed snem, około północy, zmiana pozycji ciała podopiecznego (pacjent śpi zazwyczaj do południa), wspólne spędzanie czasu z podopiecznym – zakupy, gotowanie, koncerty, kino, gry, słuchanie muzyki, pielęgnacja roślin.
Praca w nocy nie występuje, jednak trzeba być gotowym do niesienia pomocy, gdyby zaszła taka potrzeba.
Informacje dodatkowe

Podopieczny mieszka w domu jednorodzinnym (na górze mieszkają rodzice, cały dół jest przystosowany do potrzeb osoby niepełnosprawnej).
Pan Bastian ma do dyspozycji duży pokój z kuchnią oraz sypialnię z łazienką. Rodzice są osobami pracującymi, ale starają się również pomagać opiekunce (szczególnie mama).
Do podopiecznego przychodzi opieka medyczna.
W domu są dwa psy i koty, jednak jeśli opiekunka nie chce, nie musi ich karmić.
Do dyspozycji opiekunki jest oddzielny apartament na piętrze z łazienką, radiem i TV.
Jest zapewniony Internet oraz tanie połączenia na Polskę.
Czas wolny do uzgodnienie z rodziną: 1 cały dzień lub 2 razy po pół dnia.

Kontakt

Justyna Art tel. 730-733-104,
justyna.art@herz24.pl

Wymagania

dobra znajomość języka niemieckiego, prawo jazdy mile widziane, gotowość do wyjazduod zaraz na min. 5 tyg. Mile widziana osoba między 20-45 rokiem życia
Oferujemy

Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101);
Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ);
Atrakcyjne wynagrodzenie w pełni wynagradzające trud Opiekunki;
Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców;
Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu;
Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu;
Kontrakty od 1 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia);
Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;
Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy;

ID ogłoszenia: 28359b137f561893