€ 2000 € brutto + napiwki

Niemcy praca dla kelnerki lub kelnera w Goslar hotel 3-gwiazdkowym + SPA

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Goslar
  • Znajomość języka: biegła
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Kwiecień 8, 2018 5:49 am

Pilnie poszukiwani kelnerzy oraz kelnerki do pracy w Niemczech na terenie Goslar. Zatrudnienie od zaraz przy obsłudze gości w 3-gwiazdkowym hotelu ze SPA.

Werker Sp. z o.o. jest agencją świadczącą usługi w zakresie zintegrowanego doradztwa personalnego. Pośredniczymy w zatrudnianiu pracowników na międzynarodową skalę a także jesteśmy ekspertami w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych zarówno dla pracowników wyższego, jak i niższego szczebla.

Dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy:

KELNERÓW/KELNEREK

Miejsce pracy: Niemcy / okolice Goslaru

Nr Ref.: WW/KL/2017
Obowiązki:

• udzielanie informacji i doradzanie gościom restauracji przy wyborze dań z karty
• przyjmowanie zamówień i serwowanie dań
• przyjmowanie zapłaty i wydawanie reszty
• dbanie o czystość, nakrywanie i dekoracja stołów

Wymagania:
• doświadczenie na podobnym stanowisku – minimum rok!
• BARDZO DOBRA znajomość języka niemieckiego
• wykształcenie hotelarskie – mile widziane
• prawo jazdy i samochód – mile widziane

Oferujemy:
• legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
• pracę w 3-gwiazdkowym hotelu z możliwością zakwaterowania i wyżywienia (odpłatne)
• pracę w wymiarze 42 godzin/tydzień na 2 zmiany: od 14:00 do 21:00 i od 16:00 do 23:00
• stałe zatrudnienie
• atrakcyjne zarobki: pensja stała + napiwki
• zdalną opiekę polskiego konsultanta na czas zatrudnienia

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. + 48 791 553 881 lub przesłanie swojego aktualnego CV ze zdjęciem na adres: ag@werker.pl wpisując w tytule
WW/KL/2016.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.
Więcej ofert pracy na stronie: www.werker.pl

*Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę. Od kandydatów nie pobieramy prowizji.
Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Werker Sp. z o. o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm. )

ID ogłoszenia: 5315ac5fd7e0100b