€ 111.00

Niemcy praca dla informatyka – Serwisant IT (Bawaria)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bawaria
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: grudzień 13, 2015 22:02

Firma z Bawarii poszukuje dwóch pracowników – informatyków na stanowisko serwisanta IT. Legalna praca w Niemczech przy serwisowaniu oraz naprawie i konserwacji systemów teleinformatycznych.

Daj się poznać niemieckiemu Pracodawcy! Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k. jest ogólnopolską agencją pośrednictwa pracy, specjalizującą się od blisko 4 lat w rekrutacji polskich Pracowników do przedsiębiorstw na terenie Polski oraz Niemiec. W związku z rekrutacją dla niemieckiego Klienta, obecnie poszukujemy Kandydatów i Kandydatek na stanowisko:

Serwisant IT
Miejsce pracy: Niemcy, Bayern
Termin rozpoczęcia: do uzgodnienia
Ilość miejsc: 2

OBOWIĄZKI:
Obsługa klientów (praca „w delegacji”, poza siedzibą firmy zatrudniającej)
Serwisowanie, naprawa oraz konserwacja systemów teleinformatycznych w siedzibie firmy zatrudniającej
Instalacja nowego sprzętu i oprogramowania

WYMAGANIA:
Dobra znajomość języka niemieckiego
Wykształcenie kierunkowe (technik informatyk/inżynier/informatyk i pokrewne) mile widziane
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Znajomość technologii LAN, WAN
Umiejętność serwisowania komputerów z systemem Windows oraz OS X
Komunikatywność, zaangażowanie konsekwencja w dążeniu do celów
Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:
Atrakcyjne wynagrodzenie
Niemiecką umowę o pracę bezpośrednio z naszym niemieckim Klientem
Możliwość skorzystania z zakwaterowania w pobliżu firmy
Ubezpieczenie i odprowadzanie składek, upoważniających do świadczeń na terenie Niemiec
Wsparcie koordynatorów z polskiego oraz niemieckiego biura w sprawach organizacyjnych

Osoby spełniające wymagania, zainteresowane oferowanym stanowiskiem pracy, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego, znajdującego się pod adresem:

Dziękujemy za złożone aplikacje.
Po rozpatrzeniu aplikacji nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k. , ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa
Certyfikat Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia- 11630

Więcej ofert pracy na terenie Niemiec i Polski znajdziesz na naszej stronie internetowej www.wincklerpersonal.pl -> Zakładka „Oferty pracy”.

ID ogłoszenia: 766566975e008f25