€ 1650 euro brutto/mc + dodatki

Niemcy praca bez znajomości języka przy pakowaniu pralinek od zaraz Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 2, 2017 06:05

Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka przy pakowaniu a także ozdabianiu pralinek. Zatrudnienie w Essen dla Polaków z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu przez pracodawcę

Stanowisko: Pakowacz pralinek
Miasto: Essen, Niemcy
Pensja: 1650 euro brutto miesięcznie
Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • sprawdzanie jakości czekoladek i umieszczanie ich do plastikowych wytłoczek
  • odpowiednio przygotowane tacki z czekoladkami pracownik umieszcza na taśmie do zafoliowania
  • pracownicy sprawni manualnie będą oddelegowani do ozdabiania pralin – malowania wzorów, przyklejania orzechów na czekoladzie

Wymagania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji żywności
  • zdolności manualne
  • dokładność
  • fachowość
  • duże zaangażowanie
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki oraz uczciwe warunki zatrudnienia z ubezpieczeniem
  • zamieszkanie zapewnione na miejscu odpłatnie w cenie 150 euro miesięcznie plus opłaty licznikowe
  • zatrudnienie od zaraz
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • początkowo umowę na okres próbny z możliwością podpisania umowy na czas nieokreślony dla najlepszych pracowników
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:

Prosimy o przesłanie CV oraz LM na adres:

  • zuver@consultant.com z dopiskiem: „pakowanie/ozdabianie-pralinek/03/2017″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-pakowanie-pralinek-essen/

ID ogłoszenia: 86458b77d4e72cb1

2 komentarze na “Niemcy praca bez znajomości języka przy pakowaniu pralinek od zaraz Essen”

  1. Dzień dobry jestem zainteresowany tą pracą jestem bezrobotny ma syna potrzebuje tej pracy proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby Czak Tomasz muj numer tel.721245513 /570777359 proszę o kontakt

  2. Dzień dobry jestem zainteresowana tą oferta pracą
    Niemam zobowiazan rodzinnych co ulatwiami zmiane zamieszkania.

    Czekam na pozytywna odpowiedz pod numerem tel. 0034 600099967
    dziekuje