€ 9,20 euro brutto/h + zamieszkanie

Niemcy praca bez znajomości języka od zaraz w Berlinie pakowanie słodyczy w zestawy świąteczne

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 29, 2016 22:34

Praca w Niemczech od zaraz dla Polaków bez znajomości języka. Atrakcyjna oferta tymczasowego zatrudnienia w Berlinie przy pakowaniu słodyczy w zestawy prezentowe.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy w zestawy świąteczne
Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy
Zarobki: 9,20 euro brutto na godzinę pracy
Rozpoczęcie: od zaraz
Wakaty: 5
Czas trwania umowy: do końca roku

Opis stanowiska pracy:

  • osoba która zostanie zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompletowanie zgodnie z wytycznymi słodyczy oraz pakowanie ich w zestawy świąteczne. Zadania wykonywane będą w szybkim tempie. Pracownik będzie zajmował się również kontrolą jakości, a jeżeli jakiekolwiek słodycze nie będą spełniały wymagań jakościowych należy je odłożyć w ustalone wcześniej miejsce.

Wymagania:

  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech i gotowość pozostania na miejscu do końca bieżącego roku
  • wysoka odpowiedzialność
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • szybkość, energiczność
  • pracowitość, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • pracę tymczasową na podstawie niemieckiej umowy czasowej do końca bieżącego roku
  • bezpłatnie zorganizowane lokum
  • zatrudnienie od zaraz
  • pracę w systemie zmianowym
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości zatytułowanej: „Praca w Niemczech przy pakowaniu zestawów słodyczy, Berlin” wraz z załączeniem CV oraz LM na poniżej podany adres:

  • arbeiteinstellen@job4u.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-berlin-pakowanie-swiatecznych-zestawow-slodyczy/

ID ogłoszenia: 41157ed585bc3761