€ 10,20 euro brutto/h

Niemcy praca bez znajomości języka od zaraz produkcja dań gotowych Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 28, 2016 11:29

Producent dań gotowych kuchni włoskiej oferuje pracę w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie od zaraz w Berlinie z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Stawka godzinowa: 10,20 euro brutto

Miasto: Berlin

Zakres zadań:

  • prace pomocnicze na produkcji dań gotowych kuchni włoskiej – makaronów, pizz, lasagne, calzone, itp
  • osoba zatrudniona będzie dbała o ciągłość produkcyjną, dostarczała składniki na produkcję, kontrolowała jakość i wykonywała aktualne polecenia kierownika

Wymagania:

  • zdolność do pracy w dynamicznym tempie
  • atutem będzie wykształcenie gastronomiczne lub doświadczenie w podobnej pracy
  • odpowiedzialność, zdyscyplinowanie, zorganizowanie
  • umiejętność pracy w grupie, bezkonfliktowość
  • samodzielność i zdolność do podejmowania decyzji
  • możliwość podjęcia pracy za granicą od zaraz

Oferujemy:

  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
  • wsparcie na miejscu koordynatora polskiego pochodzenia
  • wysokie zarobki wypłacane zawsze na czas
  • odpłatne zakwaterowanie w wynajętych mieszkaniach, miesięczny koszt do opłacenia to 150 euro
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Aplikacja:
Zgłoszenie z załączeniem dokumentów aplikacyjnych należy przesłać na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem: podukcja-dan-gotowych-6/16

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-od-zaraz-na-produkcji-dan-gotowych-berlin/

ID ogłoszenia: 11957722930c0a67

3 komentarze na “Niemcy praca bez znajomości języka od zaraz produkcja dań gotowych Berlin”

  1. Jestem zainteresowany Państwa ofertą kontakt : +48 695 415 498

  2. Kamkalekaka na lipiec 1, 2016 @ 15:02

    Witam
    Wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani.
    Tel. 883 406 428
    Pozdrawiam

  3. Witam, jestem zainteresowana tą pracą posiadam 9 letni staż pracy za granicą proszę o szczegoly i kontakt .!

    Tel:+31626647072