€ 11,50 euro brutto/h

Niemcy praca bez znajomości języka od zaraz pakowanie kawy Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Sierpień 11, 2016 3:18 am

Możliwość zatrudnienia we Frankfurcie nad Menem dla Polaków bez znajomości języka przy pakowaniu kawy i kubków. Oferta pracy w Niemczech aktualna od zaraz dla 3 osób.

Stanowisko: Pakowacz

Płaca: 11,50 euro brutto na godzinę

Wakaty: 3

Miasto: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Zakres zadań:

  • pracownik kompletuje zestawy składające się z opakowania kawy oraz kubka logowanego i wkłada je do pudełek a następnie zamyka
  • praca będzie wykonywana w szybkim tempie

Oczekiwania:

  • brak problemów z wyrabianiem norm – pracodawca przydziela realne limity
  • wysoka zręczność i sprawność manualna
  • dobra kondycja
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • odpowiedzialność, szybkość
  • możliwość wykonywania pracy powtarzającej się

  • zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy czasowej, podpisanej do końca bieżącego roku
  • pracę na podstawie niemieckiej umowy
  • uczciwe zarobki
  • dużo godzin do wyrabiania
  • płatne zamieszkanie w urządzonym mieszkaniu, koszt miesięczny to 150 euro

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Niemczech prosimy o przesłanie wiadomości e-mail zatytułowanego: „pakowanie-kawy08/16″ na adres:

  • dringende@europe.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-pakowanie-kawy-bez-jezyka-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 82757abb9af548d8

1 odpowiedź na “Niemcy praca bez znajomości języka od zaraz pakowanie kawy Frankfurt nad Menem”

  1. Dzień dobry nazywam sie adrian shala , mam19 lat jestem zainteresowany wasza oferta . prace w waszej firmie moge zaczać od zaraz , znajomosc jezyka bardzo dobra . Moj nr. tel. 880971034 email : bozenamaki1@gmail.com