€ 9,50 euro brutto

Niemcy praca 2018 bez znajomości języka od zaraz na produkcji sałatek Schwalmtal

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Schwalmtal
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 11, 2018 04:50

Fabryka żywności ze Schwalmtal poszukuje od zaraz pracowników do pracy w Niemczech. Zatrudnienie 2018 bez znajomości języka przy produkcji sałatek owocowych i warzywnych. Zakwaterowanie zapewnione na miejscu odpłatnie.

Zakres obowiązków

produkcja sałatek owocowych i warzywnych – maszynowe i ręczne obieranie, krojenie owoców oraz warzyw
kontrola jakości gotowych produktów
utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Czego oczekujemy

doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane w branży spożywczej)
gotowość do cyklicznych wyjazdów do pracy za granicą
gotowość odbycia szkolenia w niemieckim sanepidzie (koszt ok. 25 euro)
mile wdziana znajomość języka niemieckiego przynajmniej w stopniu podstawowym

Co oferujemy

legalne zatrudnienie
zatrudnienie w oparciu o umowę o prace tymczasową
atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
zakwaterowanie w kraju wykonywanej pracy
wsparcie w organizacji transportu
wsparcie polskojęzycznego Koordynatora Operacyjnego w państwie wykonywanej pracy
wyższe wynagrodzenie o około 9% przy tej samej stawce niż na umowie niemieckiej

Prosimy pamiętać o załączeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez firmę Contrain Group Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu ul. Towarowa 35 (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wypełnienia formularza zgłoszeniowego na stronie www.contrain.pl (zakładka kontakt) lub o przesłanie swojego CV na adres rekrutacja@contrain.pl

źródło: praca-produkcja24.pl

ID ogłoszenia: 4775af4e3356cc2d