€ 9,85 €/h + prowizja, napiwki

Niemcy praca bez znajomości języka od zaraz kierowca kat.B – dostawca pizzy Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 12, 2018 04:47

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka dla kierowców kat.B – dostawców pizzy w restauracji włoskiej z Düsseldorf. Zakwaterowanie zapewnione na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Kierowca kat.B – dostawca pizzy

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Pensja: 9,85 euro brutto na godzinę, a do tego napiwki od klientów oraz prowizje

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca na stanowisku dostawy – kierowcy kat.B dla restauracji
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za rozwożenie pizzy, wydawanie rachunków, pobieranie zapłaty
  • konieczne jest utrzymywanie dobrych relacji z klientami i dowożenie jedzenia na czas

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat.B od minimum 2 lat
  • dokument zaświadczający o niekaralności
  • świetna orientacja w terenie
  • chęć do nauki języka niemieckiego – już przed wyjazdem pracownik otrzyma listę niezbędnych do nauczenia się zwrotów do obsługi klientów niemieckich

Zapewniamy:

  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 150 euro miesięcznie
  • pracodawca zatrudnia na podstawie umowy niemieckiej na okres próbny z opcją przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • samochód służbowy VW UP
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • pracę w zgranym zespole

Aplikacja:

Czekamy na Państwa zgłoszenia!

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem wiadomości w postaci:

„Dostawca pizzy, Düsseldorf – imię i nazwisko”

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

e-mail: Stellenanzeige@contractor.net

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 8355b1f1d0dba0d7