€ 1720 euro brutto/mc

Niemcy praca bez znajomości języka na magazynie z zabawkami od zaraz Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: kwiecień 24, 2017 02:59

Hurtownia z zabawkami i artykułami dla dzieci zatrudni od zaraz pracownika na magazyn. Ogłoszenie pracy w Niemczech (Dortmund) dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu
Miasto: Dortmund, Niemcy
Start: od zaraz
Pensja: 1720 euro brutto miesięcznie
Liczba wakatów: 2

Obowiązki:

  • dbanie o porządek oraz porządkowanie regałów
  • rozładunek i załadunek samochodów dostawczych
  • rozlokowywanie towarów na magazynie
  • zbieranie zamówień
  • aktualizowanie bazy danych

Wymagania:

  • atutem będzie znajomość języka lub chęć do nauki
  • umiejętność liczenia w pamięci
  • dostępność od zaraz
  • umiejętność korzystania z komputera
  • samodzielność
  • zdolność do pracy w zespole
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • dobra sprawność fizyczna i zręczność

Zapewniamy:

  • dla chętnych opcja skorzystania z odpłatnego zamieszkania zorganizowanego na miejscu w cenie 250 euro miesięcznie
  • gruntowne przeszkolenie i wdrożenie w obowiązki
  • pracę zmianową
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • samodzielne stanowisko
  • uniform służbowy
  • legalną umowę o pracę

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości e-mail z aktualnym CV oraz LM na adres:

  • arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem: „Magazyn hurtowni zabawek, Dortmund”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-od-zaraz-dortmund-bez-jezyka-na-magazynie-z-zabawkami/

ID ogłoszenia: 75158fd2fd0e6399

1 odpowiedź na “Niemcy praca bez znajomości języka na magazynie z zabawkami od zaraz Dortmund”

  1. beatkasawera na kwiecień 24, 2017 @ 17:29

    Witam nazywam się Sawera Tomasz i jestem zainteresowany podjęciem pracy mam 42 lata jestem dyspozycyjny i komunikatywny i pracowity pracowałem w hurtowni chemicznej 10 lat prosze o kontakt +4915219417788 mail saweratomasz8@gmail.com