€ 1950 euro/mc

Niemcy praca bez znajomości języka na magazynie IT od zaraz Drezno 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 27, 2017 03:27

Pilnie szukamy osoby na magazyn hurtowni ze sprzętem komputerowym w Dreźnie. Oferta pracy w Niemczech 2017 od zaraz dla chętnych bez znajomości języka niemieckiego przy zbieraniu zamówień na palety.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miasto: Drezno, Niemcy

Pensja: 1950 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Obowiązki:

  • praca w hurtowni ze sprzętem komputerowym
  • do zadań pracownika będzie należało zbieranie zamówień na palety
  • pracownik wykonuje zadania z użyciem wózka ręcznego typu EPT a także skanera ręcznego (istnieje możliwość obsługi w języku polskim)

Wymagania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • znajomość branży/tematyki komputerowej (również hobbistycznie)
  • uczciwość
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • samodzielność
  • dostępność od zaraz
  • wykonywanie zadań zgodnie z zasadami BHP

Zapewniamy:

  • przeszkolenie pracownicze
  • wsparcie przy zaaklimatyzowaniu się na stanowisku
  • pracę w Niemczech do podjęcia od zaraz
  • umowę za pośrednictwem agencji na okres próbny, docelowa umowa stała będzie podpisana z pracodawcą niemieckim
  • pracodawca zapewnia dofinansowanie do posiłków
  • pracę na podstawie umowy obowiązującej do końca roku
  • zamieszkanie w cenie 200 euro miesięcznie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w tytule: „Praca Niemcy na magazynie ze sprzętem komputerowym, Drezno″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-ze-sprzetem-it-bez-jezyka-drezno/

ID ogłoszenia: 50259f24afd0ed98