€ do uzgodnienia

Niemcy praca bez języka przy komisjonowaniu na magazynie Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ulm
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: listopad 21, 2014 01:06

Magazyn z siedzibą w Ulm prowadzi nabór pracowników na stanowisko komisjoner. Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Komisjoner na magazynie

Numer referencyjny: 11/2014KO

Dostępne miejsca pracy: Ulm, Hamburg, Kolonia, Bremen, Langenau

Wynagrodzenie: do ustalenia

Obowiązki:

  • wspieranie prac organizacyjnych i porządkowych
  • komisjonowanie i pakowanie towarów
  • zbieranie zamówień
  • wszelkie prace fizyczne jak rozładunek i załadunek
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Oczekiwania:

  • konieczne doświadczenie przy zbieraniu zamówień
  • praktyczna umiejętność korzystania z akumulatorowego wózka widłowego niskiego składowania
  • dobra kondycja i siła fizyczna
  • wiek nieprzekraczający 40 lat
  • duża pracowitość, punktualność
  • zaświadczenie o niekaralności
  • bez znajomości języka jednak konieczna jest znajomość niemieckich liczebników do 1000
  • mile widziane osoby z własnym transportem
  • Dodatkowym atutem będą uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:

  • wsparcie polskojęzycznych współpracowników
  • umowa na niemieckich warunkach
  • zakwaterowanie zapewnia pracodawca
  • przeszkolenie przed rozpoczęciem pracy
  • dobre zarobki w postaci stawki podstawowej oraz diety

Aplikacja:
Dokumenty aplikacyjne prosimy przesłać na adres: adam.goik@wsm-personal.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-fizyczna-dla-komisjonera-na-magazynie-w-ulm-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 156546e74af4fe79

1 odpowiedź na “Niemcy praca bez języka przy komisjonowaniu na magazynie Ulm”

  1. Łukasz Szarek na listopad 24, 2014 @ 09:24

    Witam, szukam pilnie pracy w ULM, widziałem ogloszenie przy komisjonowaniu w magazynie w ULM. Prosze o odpowiedz.
    Pozdrawiam