€ 12,50/h brutto + dieta

Niemcy praca bez języka pomocnik przy rozbiórkach w budownictwie od zaraz Poczdam

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Poczdam
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: styczeń 2, 2018 08:01

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na budowie dla pomocnika przy rozbiórkach. Zatrudnienie w Poczdamie dla budowlańców bez znajomości języka niemieckiego 2018.

Stanowisko: Pomocnik przy rozbiórkach na budowie

Miejsce zatrudnienia: Poczdam, Niemcy

Pensja: 12,50 euro brutto na godzinę pracy plus dieta netto za dobę w wysokości 25 euro

Liczba miejsc: 8

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • poszukiwane osoby będą przydzielone do prac pomocniczych przy rozbiórce starego biurowca
  • do zadań należeć będzie między innymi demontaż armatury, burzenie ścianek działowych z użyciem elektronarzędzi, wynoszenie gruzu, sortowanie odpadów budowlanych itp.

Oczekiwania:

  • mile widziane osoby z doświadczeniem w budownictwie, oraz prawem jazdy kat.B
  • dostępność od zaraz
  • dobra kondycja
  • wytrzymałość
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdolność do pracy zespołowej
  • zdyscyplinowanie, sumienność, odpowiedzialność
  • punktualność

Zapewniamy:

  • na miejscu zorganizowane bezpłatne zakwaterowanie w hotelu robotniczym, możliwe również zakwaterowanie w wyższym standardzie (samodzielne pokoje w wynajętych mieszkaniach) koszt ok 180 euro miesięcznie
  • zatrudnienie tymczasowe na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • umowę na 3-4 miesiące
  • wsparcie rezydenta Polaka
  • pomoc związaną ze sprawami formalnymi
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • ubezpieczenie

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym „Pomocnik przy rozbiórkach, Poczdam” należy przesłać na podany poniżej adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 4965a48d91faac67

Linki sponsorowane

6 komentarzy na “Niemcy praca bez języka pomocnik przy rozbiórkach w budownictwie od zaraz Poczdam”

  1. Witam jestem zainteresowany ofertą proszę o kontakt 517890049

  2. Witam serdecznie jestem młodym i
    doświadczonym w pracach na budowie
    Silny i szybko się uczę tel 796799280

  3. Witam posiadam kilkuletnie doswiadczenie przy pracach rozbiurkowych posiadam wlasna dzialalnosc gospodarcza jestem bez nalogow
    Ciezkiej pracy fizycznej sie nie boje prosze o uczciwa oferte z gory dziekuje

  4. Agnieszka szostak na styczeń 20, 2018 @ 13:59

    Witam jestem zainteresowany ofertą prosze o kontakt 608272731 Mateusz

  5. Witam jestem zainteresowany podaną ofertą. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracach rozbiórkowych. Cztery lata pracowałem w Hamburgu na rozbiórkach.Jeżeli oferta jest nadal aktualna to proszę o kontakt na nr tel +48663690624. Z góry dziękuję pozdrawiam