€ 2000-2400 brutto/mc

Niemcy praca 2017 bez języka na magazynie sprzętu RTV od zaraz Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 10, 2017 05:35

Hurtowni sprzętu RTV z Frankfurtu nad Menem prowadzi nabór na stanowisko komisjonera. Niemcy praca bez znajomości języka do podjęcia od zaraz dla Polaków 2017 przy zbieraniu i pakowaniu zamówień.

Stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 2000-2400 euro brutto miesięcznie uzależnione od kwalifikacji i stopnia języka

Wakaty: 4

Opis stanowiska pracy:

  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie zbieranie zamówień na palety z pomocą skanera i ręcznego wózka paletowego typu “mrówka”
  • dbanie o porządek na magazynie
  • praca fizyczna przy przyjmowaniu i rozładunku dostaw

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • uprawnienia na wózki jezdniowe
  • wielozadaniowość
  • dbanie o sprzęty oraz narzędzia pracy
  • wykonywanie prac zgodnie z zasadami BHP
  • dostępność od zaraz
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie odpłatne wynajętych mieszkaniach – koszt 250 euro za pokój
  • pracę na pełny etat w systemie zmianowym
  • prace również na zmianie nocnej – zmiany przydzielane są rotacyjnie
  • gruntowne przeszkolenie
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta
  • pakiet motywacyjny oraz różnego rodzaju karty lojalnościowe – ze zniżkami do sklepów, kawiarni itp.

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: Magazyn RTV 10/17
Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 57659dbd65b5aa45