€ 1750 euro brutto miesięcznie

Niemcy praca bez języka na magazynie części auto-moto od zaraz Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Wrzesień 8, 2016 12:22 pm

Zatrudnimy pracowników na magazyn hurtowni z częściami samochodowymi we Frankfurcie nad Menem. Praca w Niemczech dla Polaków od zaraz bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu – komisjoner
Termin: od zaraz
Lokalizacja: Frankfurt nad Menem, Niemcy
Wynagrodzenie: 1750 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • kompletowanie zamówień na magazynie z częściami a także akcesoriami auto-moto
  • osoba zatrudniona będzie przygotowywała przesyłki do wysłania
  • obsługa dotyczyć będzie klientów zamawiających towar drogą elektroniczną
  • uzupełnianie dokumentacji

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy komisjonera lub magazyniera
  • posiadanie lub możliwość wyrobienia zaświadczenia o niekaralności
  • mile widziane osoby które interesują się kwestiami motoryzacyjnymi
  • brak nałogów

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie w cenie 150 euro miesięcznie
  • pracę w Niemczech od zaraz
  • możliwość rozwoju
  • szkolenie wdrażające

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu mailowego.
Wiadomość z załączeniem aktualnych danych kontaktowych, CV oraz LM należy przesłać na adres:

  • zuver@consultant.com z dopiskiem: „magazyn-09/2016

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-czesci-samochodowych-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 54657d127ebab286