€ do uzgodnienia

Niemcy praca bez języka dla kobiet przy sprzątaniu biur Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: lipiec 27, 2014 23:34

Pilnie poszukujemy kobiety do sprzątania w biurach we Frankfurcie nad Menem. Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka i doświadczenia od zaraz.

Stanowisko: Sprzątaczka

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie miała za zadanie sprzątać kilka biur we Frankfucie nad Menem.
  • Biura należą do jednej firmy.
  • Do zadań należeć będzie mycie podłóg, odkurzanie, wynoszenie śmieci, zmywanie oraz inne prace porządkowe.
  • Stałe obowiązki, plan pracy zostanie przedstawiony na wstępnym szkoleniu

Oczekiwania:

  • możliwość wyjazdu od zaraz
  • preferowane zgłoszenia od kobiet
  • obowiązkowość, pracowitość
  • duża motywacja, sumienność,
  • chęć nauki języka niemieckiego
  • dokładność
  • zaświadczenie o niekaralności
  • kultura osobista
  • elastyczność godzinowa
  • samodzielne zorganizowanie sobie zakwaterowania oraz przejazdu

Oferta:

  • praca do podjęcia od zaraz
  • szkolenie przed podjęciem pracy
  • dobre zarobki
  • premie wydajnościowe
  • możliwość podjęcia pracy bez znajomości języka i bez doświadczenia
  • jeżeli zajdzie taka potrzeba pomagamy w znalezieniu zamieszkania
  • wsparcie polskojęzycznego konsultanta
  • początkowo zatrudnienie na 3 miesiące

Aplikacja:
Osoby chętne, które spełniają powyższe warunki proszone są o przesłanie aplikacji na adres: neuearbeit@berlin.com

ID ogłoszenia: 56153cfd7618e96a

2 komentarze na “Niemcy praca bez języka dla kobiet przy sprzątaniu biur Frankfurt nad Menem”

  1. Witam, mam 25 lat , mieszkam we Frankfurcie am Main.Mam meldunek oraz zakwaterowanie. Jestem mobilna,pracowita, ucze się j. niemieckiego.
    Pozdrawiam Magda Jabłońska

  2. Jestem chetna podjac jaka kolwiek (dla kobiety) nie wymagajaca znajomosci jezyka niemieckiego. mieszkam w obertshausen. 004915213322546 prosze o katakt.