€ 8,50 euro/h brutto

Niemcy praca fizyczna od zaraz przy rozładunku i załadunku Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: listopad 28, 2014 01:19

Magazyn z Bremen szuka pracowników fizycznych do pracy w Niemczech. Oferta od zaraz na magazynie przy rozładunku i załadunku paczek kurierskich. Pracodawca wymaga znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Niemcy, Bremen
Wynagrodzenie: 8,50 euro/h brutto

Zadania:
– głównym zadaniem pracownika będzie rozładunek i załadunek paczek kurierskich
– układanie towaru na półkach magazynowych według ustalonych zasad
– skanowanie paczek i przyporządkowywanie do odpowiedniej kategorii
– inne prace magazynowe zlecane przez przełożonego

Wymagania:
– wytrzymałość fizyczna
– posiadanie doświadczenia na danym stanowisku
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– umiejętność współpracowania z grupą
– chęć wyrobienia nadgodzin
– osoba odpowiedzialna, pracowita, punktualna

Oferujemy:
– zapewniamy druk A1 i kartę EKUZ
– najlepszym kandydatom zapewniamy przedłużenie umowy
– dodatki pieniężne za pracę w weekendy i nadgodziny
– na miejscu pomoc polskiego koordynatora
– miejsce zakwaterowania

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez stronę: http://www.pracuj.pl/praca/magazynier-brema-niemcy,oferta,3660528

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-w-niemczech-od-zaraz-dla-polakow-na-magazynie-bremen/

ID ogłoszenia: 4005477958c8f147

6 komentarzy na “Niemcy praca fizyczna od zaraz przy rozładunku i załadunku Bremen”

  1. jestem bardzo zainteresowany ofertom pracy mój nr +48 530 504 903

  2. Grzegorz Bendkowski na grudzień 13, 2014 @ 05:20

    Jestem także zainteresowany pracą na proponowanym stanowisku.

  3. Witam jestem zainteresowany praca obecnie zamiesje w dortmundzie doswiadczenie mam poniewaz w polsce ddorabialem przy odsniezaniu . Prosze o kontakt na maila damiansopata4@gmail.com

  4. Witam jestem zainteresowany praca mam duze doswiadczenie na magazynie pracowalem w polsce w firmie karex urzad celny prosze o pilny kontakt dziekuje

  5. Witam jestem zainteresowany praca mam doswiadczenie pracowalem w polskiej firmie karex(urzad celny) prosze o pilny kontakt obecnie zamieskuje w dortmundzie

  6. witam jestem zainteresowany ofertą pracy. proszę o kontakt mój numer: +48 501-930-821 PILNE !!!