€ do uzgodnienia

Na wakacje 2016 dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorze borówki Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hannover
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: kwiecień 18, 2016 04:14

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech, okolice Hannoveru przy zbiorze borówek na plantacji. Zatrudnienie dla kobiet bez znajomości języka na wakacje 2016 do podjęcia od lipca.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Miasto: okolice Hannover, region Burgwedel

Zarobki: do ustalenia bezpośrednio z przełożonym

Obowiązki:

  • prace na świeżym powietrzu – na plantacji borówek
  • zbór ręczny owoców miękkich
  • praca wykonywana będzie codziennie
  • liczba godzin pracy dziennie wynosi ok. 10, pracownik ma zapewnione przerwy na zregenerowanie organizmu

Oczekiwania:

  • ze względu na specyfikę pracy preferujemy zgłoszenia od kobiet
  • mile widziane zgłoszenia od osób ze statusem ucznia/studenta
  • wysoka sprawność fizyczna
  • mile widziane doświadczenie lub duże zmotywowanie i pracowitość
  • gotowość do podjęcia ciężkiej pracy sezonowej

Zapewniamy:

  • miejsce zamieszkania a także wyżywienie
  • legalne zatrudnienie sezonowe
  • przyjazne warunki i pracę w miłym zespole

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na poniżej podany adres kontaktowy:
pl@hof-henke.de

źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/praca-sezonowa-w-niemczech-na-plantacji-borowek-zbiory-od-lipca-wakacje-2016/

ID ogłoszenia: 457571437c57fdfd

Linki sponsorowane

2 komentarze na “Na wakacje 2016 dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorze borówki Hanower”

  1. Witam jestem zainteresowana wraz z moim narzeczonym do pracy przy zbiorze borówek proszę odezwać się na nr 667737198 . Jesteśmy gotowi do pracy ciężkiej. Jestem uczniem a mój chłopak juz pracuje . Jesteśmy zainteresowani zależy nam na pracy 🙂

  2. Witam! jestem rowniez zainteresowana praca przy borowkach ,nie pracuje obecnie ,moge wyjechac na 2 3 miesiace w zaleynosci od zbiorow,niekonfliktowa bez nalogow. nr tel 539353777