€ od 9 do 11,25 euro brutto/h

Na produkcji bez znajomości języka dam pracę w Niemczech Ingolstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ingolstadt
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 19, 2016 03:19

Producent siedzeń i foteli samochodowych oferuje zatrudnienie w Ingolstadt. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka na produkcji przy montażu.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce zatrudnienia: Ingolstadt, Niemcy

Zarobki:

  • stawka godzinowa od 9 euro brutto na godzinę będzie systematycznie wzrastać do 11,25 euro brutto na godzinę po 9 miesiącach pracy
  • przez pierwsze 3 miesiące zapewniamy dodatkową dietę

Zadania:

  • praca w zakładzie zajmującym się produkcją siedzeń oraz foteli samochodowych
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmowała się montażem części oraz foteli oraz kontrolą jakości
  • do zadań może należeć również pakowanie gotowych elementów

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • zręczność
  • zdolności techniczne
  • doświadczenie w pracy na produkcji
  • atutem będzie możliwość przyjechania swoim samochodem

Zapewniamy:

  • uczciwe wynagrodzenie
  • zorganizowane zamieszkanie do opłacenia na miejscu
  • pracę w systemie trójzmianowym
  • dodatki godzinowe za pracę w godzinach nocnych
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia aplikacyjnego za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 65357b65744c9623