€ 9 euro brutto/h

Na myjni samochodowej Niemcy praca fizyczna od zaraz bez znajomości języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: ok. pół roku
  • Opublikowany: Kwiecień 21, 2016 1:40 am

Atrakcyjna oferta tymczasowej pracy w Niemczech na myjni samochodowej dla osób bez znajomości języka. Ogłoszenie z Hamburga od zaraz przy myciu i sprzątaniu aut.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miasto: Hamburg

Wynagrodzenie: stawka godzinowa to 9 euro brutto, pracownik ma również prowizję od każdego samochodu umytego w wysokości 2,50 euro

Zakres zadań:

  • mycie karoserii
  • trzepanie oraz pranie dywaników samochodowych
  • odkurzanie wnętrz
  • mycie szyb na zewnątrz i wewnątrz
  • konserwowanie plastików
  • zadania będą wykonywane z użyciem myjki ciśnieniowej oraz różnego rodzaju detergentów

Wymagania:

  • prawo jazdy kat.B
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • odpowiedzialność, profesjonalizm
  • gotowość do zatrudnienia minimum na okres 6 miesięcy
  • umiejętność szybkiego zaaklimatyzowania się na miejscu
  • brak problemów ze zdrowiem
  • wysoka sprawność fizyczna

Oferujemy:

  • zamieszkanie zapewnione przez pracodawcę, koszt miesięczny jaki musi opłacić pracownik to 100 euro
  • zapewniona odzież robocza oraz szkolenie wprowadzające
  • zatrudnienie na podstawie umowy czasowej od 25 kwietnia do końca października 2016

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na poniżej podany adres kontaktowy:

  • neuearbeit@berlin.com

W tytule prosimy wpisać: „Niemcy praca fizyczna na myjni samochodowej, Hamburg 2016″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-hamburg-bez-jezyka-od-zaraz-na-myjni-samochodowej/

ID ogłoszenia: 1915717b2b71dfaa