€ do uzgodnienia

Na budowie praca w Niemczech od zaraz pomocnik budowlany przy rozbiórkach od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 14, 2015 20:43

Oferta tymczasowej pracy w Niemczech przy rozbiórkach budowlanych. Zatrudnienie od zaraz w Berlinie na stanowisku pomocnika na budowie. Ogłoszenie z zapewnionym zakwaterowaniem bezpłatnym.

Stanowisko: Pomocnik budowlany

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Zarobki: do ustalenia

Obowiązki:

Pracownik odpowiedzialny będzie za prace budowlane przy rozbiórkach – demontaż armatury, skuwanie kafelków, burzenie ścianek działowych. Pracownik będzie zajmował się również wynoszeniem gruzu, sortowaniem odpadów, itp.

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego minimum w stopniu podstawowym
  • niewymagane doświadczenie
  • wysoka motywacja
  • możliwość podjęcia pracy fizycznej
  • wysoka sprawność i siła fizyczna
  • odpowiedzialność, pracowitość, fachowość

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie w hotelu robotniczym
  • zatrudnienie na pół roku
  • szkolenie wdrażające z BHP, obsługi urządzeń
  • odzież roboczą
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dostęp do niemieckich świadczeń socjalnych

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: pracaprzyrozbiorkach/10/15

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 24655f6ca9b12381

5 komentarzy na “Na budowie praca w Niemczech od zaraz pomocnik budowlany przy rozbiórkach od zaraz Berlin”

  1. leiharbeiter@solution4u.com na wrzesień 17, 2015 @ 14:20

    witam jestem zajnteresowany panstwa propozycja pracy jestem stolarzem poza tym umiem duzo inych prac

  2. Witam . Jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy. Posiadam doświadczenie w pracach remontowych. Pozdrawiam

  3. Witam jestem zainteresowany. Pracowalem już na budowie nie straszna mi praca fizyczna Pozdrawiam

  4. Witam jestem zainteresowany.Nie biję się ciężkiej pracy fizycznej,od młodych lat wykonuję różne prace fizyczne,w kraju jak i za granicą.Pozdrawiam

  5. Witam jestem zainteresowany praca na budowie.posadam 20 letnie doswiadczenie.