€ do uzgodnienia

Murarz-Tynkarz w Zwickau, Niemcy praca na budowie od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Zwickau
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: na czas nieokreślony
  • Opublikowany: sierpień 29, 2015 23:22

Poszukiwani wykwalifikowani murarze do podjęcia pracy w  Niemczech na budowie przy murowaniu i tynkowaniu. Zatrudnienie od zaraz w Zwickau dla osób z doświadczeniem zawodowym.

Holbern – jesteśmy międzynarodową agencją doradztwa personalnego, specjalizujemy się w rekrutacji pracowników średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami na terenie całej Europy. Kandydatom zdecydowanym na podjęcia pracy za granicą oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych firmach, profesjonalną obsługę oraz wsparcie polskich konsultantów. Nasze usługi są bezpłatne dla kandydatów.

Dla naszego klienta, niemieckiej firmy z branży budowlanej poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Tynkarz
Miejsce pracy:  Zwickau

Opis stanowiska:
– prace tynkarskie wewnątrz oraz na zewnątrz budynków

Wymagania:
– doświadczenie na stanowisku tynkarza
– mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

Oferujemy:
– niemiecką umowę o pracę bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
– legalne stałe zatrudnienie
– niemieckie świadczenia socjalne
– pomoc w realizacji formalności m.in. niemieckie ubezpieczenia zdrowotne dla całej rodziny, zwrot podatku oraz Kindergeld
– pomoc pracodawcy w znalezieniu zakwaterowania
– możliwość podjęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 664 117 908 lub przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres sw@holbern.pl wpisując w tytule MEB/T/09/2015

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Holbern Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)

*Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę. Od kandydatów nie pobieramy prowizji

ID ogłoszenia: 17555ddc17d0c70c

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: swholbern
  • Zarejestrowany od: sierpień 26, 2015

Inne przedmioty dodane przez swholbern

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez swholbern »