€ 13,50 Euro

Murarz i Dekarz od zaraz praca w Niemczech na budowie Schleswig-Holstein

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Schleswig-Holstein
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Na czas nieokreslony
  • Opublikowany: sierpień 7, 2016 03:02

Firma z Schleswig-Holstein poszukuje murarzy i dekarzy do pracy w Niemczech na budowie. Zatrudnienie do podjęcia od zaraz przy zadaniach związanych z murowaniem na zewnątrz i wewnątrz.

Zadania:

Układanie i łączenie cegieł, pustaków, kamieni i innych materiałów budowlanych do budowy ścian, fundamentów, przegród, kanałów, filarów itp.
Łączenie ścian betonowych z murowanymi
Murowanie zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz
Fugowanie cegły, klinkieru
Nakładanie elewacji

Wymagania:

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
Wykształcenie mile widziane kierunkowe
Doświadczenie w zawodzie min. 1 rok
Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

Oferujemy:

Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę
Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
Atrakcyjne wynagrodzenie
Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji drogą elektroniczną załączając CV oraz uprawnienia. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod nr.`0049 4642 9882080 lub 0049 4642 9882081 w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 8:30 – 16:30

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy umieścić klauzulę:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kappeln-Bau, Flensburgerstr. 75, 24376 Kappeln dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury tej i przyszłych rekrutacji – zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia.”

ID ogłoszenia: 69857a4ac630d671

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Kappeln-Bau
  • Zarejestrowany od: sierpień 5, 2016

Inne przedmioty dodane przez Kappeln-Bau

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Kappeln-Bau »