€ 10,50 euro brutto/h +1,50 euro dodatku/h

Münster praca w Niemczech od zaraz bez znajomości języka pakowanie przekąsek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Münster
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: sierpień 1, 2016 03:50

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla chętnych bez znajomości języka na produkcji przy pakowaniu słonych przekąsek. Zatrudnienie w Münster do podjęcia od zaraz bez doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Termin: od zaraz

Miasto: Münster, Niemcy

Stawka godzinowa: 10,50 euro brutto na godzinę (zmiana nocna +1,50 euro brutto/h)

Zakres zadań:

  • praca przy linii produkcyjnej
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pakowanie oraz kontrolę jakości słonych przekąsek – np. paluszków, krakersów, czipsów, itp.

Oczekiwania:

  • zaangażowanie, niezawodność, wydajność, przykładanie się do powierzonych prac
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdolności manualne
  • szybkość i zwinność
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • przestrzeganie zasad BHP

Zapewniamy:

  • dodatek za pracę na zmianie nocnej w wysokości 1,50 euro brutto do każdej godziny
  • gruntowne szkolenie z zakresu BHP i obsługi maszyn
  • odpowiedzialne stanowisko pracy
  • uniform służbowy
  • system motywacyjny – dodatki, premie, bonusy

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.
Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Pakowanie słonych przekąsek, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 68857996984add00

2 komentarze na “Münster praca w Niemczech od zaraz bez znajomości języka pakowanie przekąsek”

  1. Jestem zainteresowana. Aktualne ogłoszenie?

  2. Czy konieczne jest Cv? Czy możliwy jest moze kontakt telefoniczny? Para poszukuje pracy od zaraz ….