€ 13 euro brutto/h

Monachium praca w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: wrzesień 2, 2016 01:30

Poszukujemy sprzątacza – sprzątaczki do pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań luksusowych na terenie Monachium. Zatrudnienie od zaraz dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątaczka – sprzątacz

Miasto: Monachium, Niemcy

Stawka godzinowa: 13 euro brutto na godzinę

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • prace porządkowe w domach i mieszkaniach
  • dbanie o estetyczne wykonanie pracy
  • pracownik wykonuje fizyczną pracę przy wycieraniu kurzy, myciu powierzchni, sprzątaniu toalet, kuchni, itp.
  • zlecenia jednorazowe oraz stałe

Oczekiwania:

  • elastyczność
  • preferowane zgłoszenia od osób z doświadczeniem w pracy na analogicznym stanowisku
  • dyskrecja
  • prawo jazdy kat.B
  • zaświadczenie o niekaralności
  • wysoka kultura osobista
  • dokładność, pracowitość
  • miła aparycja
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • pomoc w znalezieniu miejsca zamieszkania
  • pracę od zaraz na podstawie niemieckiej umowy
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • wprowadzenie w zadania
  • wysokie zarobki
  • sprzęty, chemię gospodarczą, ścierki, mopy, itp

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji kontaktowych z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • dringende@europe.com

Wiadomość należy zatytułować: sprzatanie-mieszkan-9/16

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-monachium-przy-sprzataniu-mieszkan-i-apartamentow/

ID ogłoszenia: 33857c893936bce0

Linki sponsorowane