€ 15 euro brutto/h + zamieszkanie

Monachium Niemcy praca bez języka operator wózka widłowego na magazynie spożywczym

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 8, 2016 12:00

Hurtownia spożywcza a Monachium szuka operatora wózka widłowego bez znajomości języka do pracy w Niemczech na magazynie. Zatrudnienie od zaraz z zakwaterowaniem bezpłatnym zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: pracownik magazynu – operator wózka widłowego

Miasto: Monachium, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Stawka godzinowa: 15 euro brutto na godzinę pracy

Opis zadań:

  • obsługa wózka widłowego
  • ogólne zadania na magazynie z artykułami spożywczymi – wsparcie innych działów, kompletowanie zamówień
  • rozładunek palet z samochodów ciężarowych oraz transport na magazyn
  • dbanie o prawidłowe funkcjonowanie magazynu
  • prace porządkowe
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • dobra koncentracja i zorganizowanie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • punktualność
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie w komfortowych warunkach, usytuowane niedaleko zakładu pracy, pracownik pokrywa koszt zużytych mediów
  • pomoc polskojęzycznego konsultanta
  • szkolenia pracownicze
  • wdrożenie w obowiązki
  • pracę na umowie o pracę w nowoczesnej firmie
  • możliwość zatrudnienia na stałe dla najlepszych

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Operator wózka widłowego na magazynie hurtowni spożywczej, Monachium, 2016.

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych

ID ogłoszenia: 20357d1361841f9d

Linki sponsorowane

1 odpowiedź na “Monachium Niemcy praca bez języka operator wózka widłowego na magazynie spożywczym”

  1. pocieszny na luty 1, 2017 @ 18:57

    jestem zainteresowany odpowiedz proszę wysłać na adres e-mail pociechajaroslaw@wp.pl lub skontaktować się telefonicznie 605 634 907