€ do ustalenia

Monachium dam pracę w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: lipiec 30, 2015 01:53

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków przy sprzątaniu domów i mieszkań. Oferta pochodzi z Monachium i wymagana jest podstawowa znajomość języka niemieckiego

Stanowisko: Sprzątaczka – sprzątacz

Miejsce zatrudnienia: Monachium

Wynagrodzenie: stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za porządkowanie domów i mieszkań. Do zadań należeć będzie wycieranie kurzy, mycie łazienek, kuchni, sprzątanie pokojów, pranie, mycie okien, itp.

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu przynajmniej podstawowym
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • osoby z własnym atutem będą miały pierwszeństwo w procesie rekrutacji
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia potwierdzonego referencjami
  • dyspozycyjność od zaraz na minimum 6 miesięcy

Oferta:

  • zatrudnienie dla Polaków od zaraz
  • pomoc przy zmianie miejsca zamieszkania
  • wsparcie w zorganizowaniu kwatery płatnej
  • liczne zlecenia
  • elastyczny grafik
  • atrakcyjne zarobki
  • praca początkowo na 6 miesięcy – jednak szukamy stałych pracowników

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Sprzątanie domów i mieszkań, Monachium” należy przesłać na podany poniżej adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 95055b97a7c47ea4

3 komentarze na “Monachium dam pracę w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań”

  1. Witam jestem zainteresowana państwa ogłoszeniem, posiadam prawo jazdy kat.B, własny pojazd, jezyk niemiecki w stopniu komunikatywnym, Jezeli byłaby możłiwośc to dla mojego partnera również chętnie, nie palimy papierosów. tel.669229361 lub 609816616

  2. witam jestem zainteresowana państwa ogłoszeniem, posiadam prawo jazdy kat B samochód językniemiecki słaby .Proszę o pomoc w załatwieniu zakwaterowania i pracy ja taką pracę cały czas wykonuje w Polsce mam duże doświadczenie jestem pracoholikiem bez nałogów moj kon 517429212

  3. witam jestem zainteresowaną ofertą pracy , bardzo proszę o kontakt 😉 531-813-920