€ 1,700.00

Mechanik samochodowy od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: berlin
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 1rok
  • Opublikowany: Wrzesień 29, 2016 5:19 am

Firma „Autoland” poszukuje mechaników samochodowych do legalnej pracy w Niemczech na terenie Berlina. Ogłoszenie również dla osób bez znajomości języka obcego.

Firma Autoland to rozwijająca się firma znana w Niemczech juz od ponad
30lat. Zajmująca sie sprzedażą nowych jak i uzywanych samochodów,posiadamy 20 odziałów we wschodnich Niemczech.
Jest to firma globalna sprzedajaca aż 1000 samochodów w miesiącu.

Firma przyjmie na stanowisko:

Samodzielny mechanik samochodowy

Wymagania:
Wyuczony zawód (min.2 letnie doświadczenie)
Umiejetność pracy w zespole
Zaangazowanie
Dokładność
Nie konieczna lecz mile widziana znajomość j.niemeckiego
Praca w trybie jednozmianowym od pon-pt po 10 godzin

Oferujemy:
Mieszkanie
Zapewniony co tygodniowy powrót do domu
Atrakcyjne wynagrodzenie około 35zł na godz
Mozliwość pracy w nadgodzinach
Mozliwość rozwoju zawodowego (awansu)

Opis stanowiska:

Naprawa samochodów osobowych
Wymiana opon
Praca w warsztacie serwis i bieżące konserwacje

Osoby zainteresowane prosze o kontakt telefoniczny lub złozenie cv na meila

ID ogłoszenia: 74457ebef7645b56

1 odpowiedź na “Mechanik samochodowy od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka Berlin”

  1. 883795603 Autoland88@wp.pl

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Autoland88
  • Zarejestrowany od: Wrzesień 28, 2016

Inne przedmioty dodane przez Autoland88

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Autoland88 »