€ 13 eur/h netto

Malarz – praca w Niemczech na budowie przy wykończeniach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 29, 2015 01:22

Agencja pośrednictwa zatrudnienia rekrutuje malarzy do pracy w Niemczech na budowach przy zadaniach wykończeniowych polegających na malowaniu ścian oraz fasad zewnętrznych.

GlobalForce Services jest międzynarodową agencja rekrutacyjna z długoletnim doświadczeniem. Obecnie dla naszego klienta, niemieckiej agencji zatrudnienia, poszukujemy osób na stanowisko:

Malarz (Niemcy)

Zakres obowiązków:
– Prace wykończeniowe wewnętrzne

Wymagania:
– Doświadczenie
– Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– Własny samochód
– Dyspozycyjność do wyjazdu za granicę

Oferujemy:
– stawka do 13 euro/h netto + dodatkowe benefity,
– mieszkanie od pracodawcy,
– stabilna umowa na warunkach niemieckich ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi,
– potrzebne ubranie robocze i narzędzia zapewnione przez pracodawcę,
– opieka polskojęzycznego dysponenta.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: praca@globalforce.pl

Prosimy o podanie nazwy stanowiska w temacie wiadomości oraz o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

Gwarantujemy poufność zgłoszeń i zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 32955b8dbcfba0b2

Brak tagów

1 odpowiedź na “Malarz – praca w Niemczech na budowie przy wykończeniach”

  1. Maciej Ibron na sierpień 6, 2015 @ 09:28

    Witam jestem zainteresowany panstwa oferta.Ponad 20 lat zajmuje sie wykanczaniem wnetrz tzn.malowanie,szpachlowanie,plytki itp…,pracowalem w niemczech i znam jezyk niemiecki