€ 1700 euro brutto/mc

Magdeburg Niemcy praca bez znajomości języka od zaraz na produkcji kosmetyków

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Magdeburg
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: maj 19, 2016 03:04

Producent kosmetyków z Magdeburga posiada wolne wakaty w swojej fabryce przy napełnianiu tubek i pakowaniu. Niemcy praca bez znajomości języka od zaraz dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Wynagrodzenie miesięczne: 1700 euro brutto

Miasto: Magdeburg, Niemcy

Liczba wakatów: 6

Zakres obowiązków:

  • praca na hali produkcyjnej przy taśmie
  • osoba zatrudniona będzie przydzielona do kontroli jakości i napełniania tubek balsamami, kremami, żelami, itp.
  • inne zadania polegać będą na pakowaniu produktów schodzących z linii produkcyjnej, układanie na paletach i wydawanie na dział magazynu
  • współpraca z innymi działami

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy przy linii produkcyjnej
  • mile widziane referencje
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego, jednak nie jest to warunek obowiązkowy
  • zdolność do współpracy
  • punktualność
  • bezwzględne przestrzeganie zasad zakładowych
  • schludność

Zapewniamy:

  • przejrzyste warunki podjęcia współpracy
  • możliwość rozwoju
  • tygodniowe szkolenie wdrażające płatne
  • zatrudnienie z ubezpieczeniem, składkami i dostępem do świadczeń niemieckich

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji kosmetyków, Magdeburg” należy przesłać na podany poniżej adres:

Beschaftigung@germanymail.com
Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 712573d01be4a3fe