€ 8,80

Magazynier dam pracę w Niemczech z podstawowym językiem Oldenburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Oldenburg
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: luty 1, 2016 04:00

Aktualne ogłoszenie dam prace w Niemczech dla magazyniera z podstawową znajomością języka w Oldenburgu. Zatrudnienie przy kompletowaniu towaru na magazynie z wykorzystaniem wózka paletowego.

Opis stanowiska pracy

•Obsługa wózka widłowego niskiego składu (akumulatorowy wózek paletowy)
•Kompletacja towaru zgodnie z zamówieniem przy pomocy skanera lub systemu pick per voice
•Prawidłowe i bezpieczne zapakowanie towaru na paletach
•Dbanie o najwyższą jakość wykonywanej pracy
•Utrzymanie porządku w miejscu pracy

Oferujemy:
•Pracę w międzynarodowym środowisku
•Legalne zatrudnienie w oparciu o przepisy polskiego Prawa Pracy (druk A1, karta EKUZ, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne i OC)
•Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
•Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premie wydajnościowe, dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych i nocnych (25%)
•Bezpłatne zakwaterowanie w mieszkaniach wynajmowanych przez pracodawcę.
Wymagania

•Aktualne uprawnienia operatora wózków widłowych (warunek konieczny)
•Zaświadczenie psychologiczne / testy psychomotoryczne (warunek konieczny)
•Zaświadczenie o niekaralności (warunek konieczny)
•Poczucie odpowiedzialności, motywacja do pracy
•Gotowość do pracy w weekendy i w nadgodzinach
•Punktualność, dokładność, rzetelność
•Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
•Mile widziane osoby mobilne, z własnym autem

email kontaktowy: agnieszka.soltys <znak małpy> hrinvestment.pl

ID ogłoszenia: 78056aa178f7b712

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: HRInvestment
  • Zarejestrowany od: styczeń 28, 2016

Inne przedmioty dodane przez HRInvestment

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez HRInvestment »