Magazynier dam pracę w Niemczech przy rozładunku-załadunku Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 10, 2016 03:31

Aktualna propozycja do fizycznej pracy w Niemczech na stanowisko magazyniera w Hamburgu. Oferta przy zadaniach związanych załadunkiem i rozładunkiem towarów na magazynie.

Magazynier
Miejsce pracy: Niemcy
Region: Hamburg
Zadania:
✔ Kompletowanie, rozładunek i załadunek towarów.
✔ Przyjęcie dostaw i ich alokacja na magazynie.
✔ Kontrola ilościowa towarów.
✔ Prowadzenie stosownej dokumentacji magazynowej.
✔ Prace porządkowe w obszarze magazynu.

Wymagania:
✔ Komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego.
✔ Zaangażowanie i motywacja do pracy.
✔ Sprawność fizyczna.
✔ Mile widziane uprawnienia do pracy wózkiem widłowym.

Oferujemy:
✔ Możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej wspólpracy.
✔ Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach.
✔ Atrakcyjne wynagrodzenie.
✔ Miłą atmosferę pracy.
✔ Pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

ID ogłoszenia: 54357f7957dc631e

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: glocal
  • Zarejestrowany od: październik 7, 2016

Inne przedmioty dodane przez glocal

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez glocal »