€ 8,19 brutto

Magazynier dam pracę Niemcy na magazynie od zaraz bez języka Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Długość umowy: do ustalenia
  • Opublikowany: lipiec 31, 2014 01:31

Sklep wysyłkowy z Hanower poszukuje magazyniera od zaraz do pracy w Niemczech przy komisjonowaniu towaru bez języka niemieckiego. Zatrudnienie w firmie handlującej sprzętem turystycznym.

Stanowisko: pracownik magazynu
Zarobki: 8,19 euro brutto
Miejsce pracy: Hannower
Liczba miejsc: 2

Zadania:
– praca na magazynie przy komisjonowaniu towaru
– zbieranie zamówień klientów
– przygotowanie towaru do wysyłki (pakowanie, zaklejanie)
– wprowadzenia stanów magazynowych do systemu

Wymagania:
– znajomość niemieckich liczebników do 100
– doświadczenie w magazynie przy komisjonowaniu
– mile widziane osoby mówiące po niemiecku
– tylko osoby mogące wyjechać do pracy od zaraz
– pracodawca wymaga zaświadczenia o niekaralności

Oferujemy:
– zatrudnienie legalne w niemieckiej firmie
– atrakcyjne warunki finansowe
– praca młodym, przyjaźnie nastawionym zespole
– pomagamy przy znalezieniu zakwaterowania na miejscu
– zapewniamy wsparcie przy sprawach natury formalnej

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: komisjonowanie Hanower

Beschaftigung@germanymail.com

Termin nadsyłania aplikacji: 06.08.2014

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 18953d99a6541be6