€ 8,70 euro brutto/h

Lipsk praca w Niemczech od zaraz bez znajomości języka pakowanie kawy

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 21, 2015 23:50

Ogłoszenie pracy w Niemczech przy pakowaniu kawy schodzącej z taśmy produkcyjnej. Oferta z Lipska i jest skierowana do osób bez znajomości języka od zaraz.

Stanowisko: Pakowacz produkcyjny

Miejsce pracy: Lipsk

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 8,70 euro brutto/h

Opis stanowiska pracy:

Pracownik wykonuje przydzielone zadania w szybkim tempie. Obowiązkiem będzie zdejmowanie słoików wypełnionych kawą z taśmy produkcyjnej i pakowanie. Osoba zatrudniona przeprowadza przy okazji ostateczną – wizualną kontrolę jakości.

Oczekiwania:

  • spostrzegawczość
  • obowiązkowość
  • energiczność
  • duży zapał i świetne zorganizowanie
  • odpowiedzialność oraz samodzielność
  • punktualność
  • umiejętność szybkiego przyswajania nowej wiedzy

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę na czas określony
  • najlepsi pracownicy mają możliwość podjęcia stałej pracy
  • zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • łatwą pracę wymagającą jedynie wprawy i niewielkiej zręczności
  • za 190 euro miesięcznie pracodawca zapewnia zamieszkanie w kilkupokojowym mieszkaniu wraz z współpracownikami z Polski

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Pakowanie kawy, Lipsk. Imię, nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy.

ID ogłoszenia: 83655aeb606a46cc

4 komentarze na “Lipsk praca w Niemczech od zaraz bez znajomości języka pakowanie kawy”

  1. Dzień dobry

    ja wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani pracą

    Dyspozycyjność : od zaraz.
    Język niemiecki na poziomie B1-B2 oraz A2

    Kontakt pod telefonem : +48 504 718 505

    Dziękujemy z góry za kontakt zwrotny

  2. witam jestem zainteresowana tavoferta pracowalam juz za granica jestem energetyczna osobacprosze odp

  3. Witam, jestem zainteresowany pracą od zaraz, proszę o kontakt.

  4. Witam jestem zainteresowany proponowana praca od zaraz,prosze o kontakt
    +48 792 853 086
    Pozdrawiam
    Piotr