€ 7,20 brutto + dieta 13 euro

Leśnictwo praca sezonowa w Niemczech w szkółce leśnej od zaraz Reutlingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Reutlingen
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: sierpień 1, 2014 22:54

Szkółka leśna w Reutlingen zatrudni 4 osoby do pracy w Niemczech przy pielęgnacji drzewek w leśnictwie. Oferta sezonowa od zaraz również dla par. Na miejscu będzie zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Miejsce pracy: Reutlingen
Zarobki: 7,20 euro brutto za godzinę + dieta 13 euro za każdy przepracowany dzień
Liczba wakatów: 4

Obowiązki:
– pielęgnacja drzewek i krzewów
– przesadzanie roślin
– nawożenie, obcinanie gałęzi etc.

Wymagania:
– podstawowa znajomość języka (1 osoba na grupę)
– mile widziane doświadczenie w szkółkach leśnych
– gotowość do pracy od sierpnia do końca października
– zdolność do pracy w grupie

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy
– atrakcyjne warunki płacowe
– zapewnione zakwaterowanie w domkach w pobliżu miejsca pracy
– pomagamy z wszystkimi formalnościami na miejscu

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: ls/024/14

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg
Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 12553dc1822e941f

7 komentarzy na “Leśnictwo praca sezonowa w Niemczech w szkółce leśnej od zaraz Reutlingen”

  1. szkółki lesne na październik 12, 2014 @ 16:18

    Witam jestem zainteresowany praca mam 30 lat mam doświadczenie w pracy w lesie proszę o odp.Dziękuję

  2. Witam jestem zainteresowany ofretom pracy mam do świadczeń pracy wy lesie prosze o szpkom odp 605396077

  3. witam jestem zainteresowany proszre o kontakt 604697138

  4. witam jestem zainteresowany praca posiadam doswiadczenie znam j niemiecki Przemek 539377259

  5. krzysiek 26 na sierpień 9, 2015 @ 18:01

    Jestem zainteresowany słabo znam język ale gdyby brakowało kogoś do grupy to jestem chętny 785750107

  6. witam jestem zainteresowany oferta pracy pracowalesm juz w szkolce lesnej