€ 1,111.00

Lakiernik dam pracę w Niemczech, Schwarzwald bez języka niemieckiego

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Baden Württemberg
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: listopad 10, 2016 07:05

Bez znajomości języka niemieckiego propozycja podjęcia pracy w Niemczech na stanowisku lakiernika. Zatrudnienie w Schwarzwaldzie przy przygotowaniu powierzchni i lakierowaniu.

Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k. (KRAZ 11630) jest międzynarodową firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się od 5 lat w rekrutacji polskich Pracowników do pracy na terenie Polski oraz Niemiec. W związku z rekrutacją dla naszego stałego niemieckiego Klienta, obecnie poszukujemy Osoby na stanowisko:
Lakiernik bez znajomości j. niemieckiego
Miejsce pracy: Baden Württemberg, okolice Schwarzwaldu
Termin rozpoczęcia: od zaraz
Czas trwania: długookresowy

OBOWIĄZKI:
• Przygotowanie powierzchni przemysłowych do lakierowania
• Nakładanie powłok lakierniczych oraz utrwalanie ich różnymi technikami
• Lakierowanie maszyn przemysłowych za pomocą pistoletu kubkowego
• Kontrola jakości lakierowanych elementów
WYMAGANIA:
• Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku lakiernika samochodowego lub przemysłowego
• Znajomość technik i metod lakiernictwa
• Dobra organizacja pracy własnej
• Prawo jazdy oraz dysponowanie własnym autem
• Mile widziana znajomość języka niemieckiego
OFERUJEMY:
• Zawsze terminowe i zawsze pewne wynagrodzenie 9,00 € Brutto/h + 26,00 € Netto dziennej diety + bezpłatne zakwaterowanie dla Pracownika (komfortowe warunki)
• Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę, zatrudnia niemiecki Pracodawca
• Możliwość długotrwałego zatrudnienia,
• Bezpłatny dostęp do publicznej opieki medycznej na terenie Niemiec i możliwość ubiegania się o niemieckie świadczenia socjalne, wynikające z umowy na niemieckich warunkach,
• Wsparcie w rozwoju kariery zawodowej i umiejętności zawodowych,
• Jasne, klarowne i przejrzyste warunki zatrudnienia,
• Nie pobieramy żadnych opłat rekrutacyjnych od Kandydatów
• Wsparcie indywidualnego koordynatora polskojęzycznego w kwestiach formalnych, związanych z wyjazdem
Osoby spełniające wymagania, zainteresowane oferowanym stanowiskiem pracy, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego, dostępnego pod poniższym adresem

Dziękujemy za złożone aplikacje.
Uprzejmie informujemy, że w pierwszej kolejności skontaktujemy się z osobami, spełniającymi podstawowe wymagania (doświadczenie, własne auto, gotowość do pracy od zaraz).

Więcej aktualnych ofert na terenie Niemiec znajdziesz na naszej stronie internetowej www.wincklerpersonal.pl

Winckler Personal sp. z o.o. sp. k. – KRAZ 11630
rekrutacja@wincklerpersonal.pl

Administratorem danych jest Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawa 00-105, Twarda 18. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

ID ogłoszenia: 96658247d449a174