€ 8 euro/godz. NETTO

Kucharz lub Kucharka – praca w Niemczech w restauracji z Magdeburga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Magdeburg
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do końca października 2018
  • Opublikowany: kwiecień 13, 2018 02:36

Restauracja z Magdeburga poszukuje obecnie doświadczonych kucharzy bądź kucharki do podjęcia pracy w Niemczech przy przegotowaniu potraw ciepłych i zimnych.

Perfect Job jest licencjonowaną agencją pracy i doradztwa personalnego wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 13401. Poszukujemy pracowników z różnych branż, proponując pracę w Niemczech, Szwecji i Polsce. W chwili obecnej, dla jednego ze swoich klientów z Niemiec, właściciela 3-gwiazdkowego hotelu w okolicach Magdeburgu, poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

KUCHARZ/KUCHARKA

Miejsce pracy: Niemcy, okolice miasta Magdeburg

Obowiązki:

– przygotowywanie potraw ciepłych i zimnych

– przygotowywanie bufetu

– przestrzeganie regulacji w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, w szczególności standardów

HACCP

Wymagania:

– podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

– doświadczenie w pracy w gastronomii

– wykształcenie gastronomiczne

– aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna

– wysoka kultura osobista

Oferujemy:

– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

– wynagrodzenie: 8 Euro/godz. netto

– praca od maja do października 2018 roku

– czas pracy: około 180 godzin miesięcznie

– bezpłatne zakwaterowanie wraz z wyżywieniem

– stały zdalny kontakt z polskim koordynatorem

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV (mile widziane w języku niemieckim) na adres :

rekrutacja@perfectjob.com.pl

w tytule wpisując: Kucharz/Kucharka – Niemcy, Magdeburg

Prosimy o załączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.

ID ogłoszenia: 7955acdcf5cab0b0